Strona Główna
Nasza oferta
Cennik i promocje
Nasze realizacje
Kontakt z nami
Szukaj:


ROLETY W KASETACH
INNE ROLETY
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
PLISY

Jesteśmy firmą , sklepem zajmujacym się sprzedażą i montażem nowoczesnych plis, rolet materiałowych ( tekstylnych ) i żaluzji różnego typu. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu rolet i roletek naokiennych w kasetach i w prowadnicach. Mała kaseta , kasety z prowadnicami czynią z nich najlepszy wybór dla Państwa okien. Staramy się aby nasze wewnętrzne rolety zaspokoiły Państwa potrzeby i oczekiwania. Liczymy się też z Państwa sugestiami i opiniami dotyczącymi naszych produktów. Stale poszerzamy gamę naszych materiałów i produktów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami rolet i żaluzji wewnętrznych. Każdy producent dokłada wszelkich starań aby produkcja jego wyrobów przebiegała w profesjonalnych warunkach.

Wykonujemy bezpłatne pomiary i wyceny na terenie trójmiasta i okolic. Fachowo doradzimy w doborze produktów a także kolorów. Działamy sprawnie i szybko. Terminy realizacji zleceń skracamy do minimum. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do oczekiwań klienta. Wystarczy że wybierzesz jedną z form kontaktu z nami a niebawem możemy zjawić się w Twoim domu na bezpłatnych pomiarach a po kilku dniach na montażu.

Prowadzimy usługi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Żukowie, Rumi, Redzie, Wejherowie i w pobliżu tych miejscowości.


Dzięki naszej firmie:

Zaoszczędzisz czas

Zredukujesz koszty

Masz łatwy kontakttel: 508-090-395

e-mail: roletomania@op.pl
 

ROLETY W KASETKACH, kasetach  z PROWADNICAMI

PRESTIŻ

wzornik materiałów znajduje się poniżej

    Jest to obecnie najpopularniejszy typ rolet montowanych bezpośrednio na nowoczesnych oknach. Łączy ze sobą wygodę i elegancje. Zabudowany wałek nawijający roletę i boczne prowadnice czynią ten typ rolet najbardziej uniwersalnymi  i ergonomicznymi.

   Listwy boczne ( prowadnice ) przyklejane są do listew przyszybowych za pomocą specjalnej dwustronnej taśmy piankowej.  Górna kasetka jest dodatkowo przykręcana za pomocą cieniutkich wkrętów wkręcanych również do listew przyszybowych. Dzięki temu  Państwa okna nie tracą gwarancji. 

   Wyposażone są w wygodny system samohamowny powodujący zatrzymywanie się rolety na dowolnej wysokości bez konieczności wczepiania łańcuszka w zaczepy.                                

    Bogata kolorystyka kasetek i prowadnic daje możliwość dopasowania rolet do okien zarówno białych jak i drewnopodobnych.

                                             

  Poniżej prezentujemy Państwu       najbardziej   popularne     kolory obudów  rolet "Prestiż" ( biały, mahoń, złoty dąb i orzech)

            

Dużym atutem naszych rolet jest fakt , że w najtańszej grupie cenowej materiałów mamy ponad :

100 tkanin!!!

Dzięki temu macie Państwo duży wybór w naprawdę korzystnych cenach

MATERIAŁY Z PIERWSZEJ GRUPY CENOWEJ:

                                  

                                  

 

MATERIAŁY Z II GRUPY 

           NOWOŚĆ !!! KOLEKCJA NABŁYSZCZANA

                                     

 

                   NOWOŚĆ!!!   KOLEKCJA METALIZOWANA

                 

                   

 

      


  

 

 

 

ROLETY W PROWADNICACH DO OKIEN DACHOWYCH

     Jest to propozycja dla posiadaczy okien dachowych. Są to rolety typu PRESTIŻ wyposażone w system sprężynowy, pozwalający na zastosowanie ich właśnie w oknach dachowych. Bogata kolorystyka kasetek w połączeniu z dużą ilością materiałów czyni z nich doskonałą propozycję dla Państwa domu.

 

 

 

          

         

 

www.roletomania.pl
ROLETY, ŻALUZJE, VERTICALE, ROLETA, ŻALUZJA, OSŁONY OKIEN, ROLETY GDAŃSK,ROLETY GDYNIA, ROLETY SOPOT, ROLETY TRÓJMiaSTO, ROLETY POMORZE, ŻALUZJE POZIOME 16 MM, ŻALUZJE POZIOME 25 MM, produkcja,WYCENA, POMIAR DORADZTWO rolety pomorsk
WebOn.pl