Strona Główna
Nasza oferta
Cennik i promocje
Nasze realizacje
Kontakt z nami
Szukaj:


ROLETY W KASETACH
INNE ROLETY
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
PLISY

Jesteśmy firmą , sklepem zajmujacym się sprzedażą i montażem nowoczesnych plis, rolet materiałowych ( tekstylnych ) i żaluzji różnego typu. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu rolet i roletek naokiennych w kasetach i w prowadnicach. Mała kaseta , kasety z prowadnicami czynią z nich najlepszy wybór dla Państwa okien. Staramy się aby nasze wewnętrzne rolety zaspokoiły Państwa potrzeby i oczekiwania. Liczymy się też z Państwa sugestiami i opiniami dotyczącymi naszych produktów. Stale poszerzamy gamę naszych materiałów i produktów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami rolet i żaluzji wewnętrznych. Każdy producent dokłada wszelkich starań aby produkcja jego wyrobów przebiegała w profesjonalnych warunkach.

Wykonujemy bezpłatne pomiary i wyceny na terenie trójmiasta i okolic. Fachowo doradzimy w doborze produktów a także kolorów. Działamy sprawnie i szybko. Terminy realizacji zleceń skracamy do minimum. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do oczekiwań klienta. Wystarczy że wybierzesz jedną z form kontaktu z nami a niebawem możemy zjawić się w Twoim domu na bezpłatnych pomiarach a po kilku dniach na montażu.

Prowadzimy usługi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Żukowie, Rumi, Redzie, Wejherowie i w pobliżu tych miejscowości.


Dzięki naszej firmie:

Zaoszczędzisz czas

Zredukujesz koszty

Masz łatwy kontakttel: 508-090-395

e-mail: roletomania@op.pl
 

ROLETKI " MINI " NASKRZYDŁOWE

  Jest to tańsza alternatywa dla rolet typu " Prestiż". Roletki mini montowane są na skrzydłach okiennych, nie posiadają jednak obudowy wałka, ani zabudowanych prowadnic bocznych. Mają system samohamowny umożliwiajacy zatrzymanie roletki w dowolnej pozycji bez konieczności wczepiania łańcuszka w zaczepy. Rolety " mini "mogą być przykręcane do skrzydła lub montowane na specjalnych wieszakach bezinwazyjnych ( bez wiercenia otworów w ramie skrzydła -tylko  w oknach bez nawiewników ). Mogą być wyposażone w przykręcane do okna dolne magnesy, które przytrzymują roletkę przy  skrzydle w momencie uchylenia okna. Jest to możliwe tylko po całkowitym opuszczeniu rolety.

                                                    

 

 

ROLETY NAŚCIENNE

  Tradycyjne rolety montowane na ścianie lub do sufitu. Możliwe do zamontowania wszędzie tam gdzie niemożliwe jest zamontowanie rolet naskrzydłowych. Wyposażone są w system samohamowny umożliwiajacy zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Bogata kolorystyka naszych rolet i atrakcyjne ceny sprawiają, że są one dosyć ciekawą propozycją.

                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.roletomania.pl
ROLETY, ŻALUZJE, VERTICALE, ROLETA, ŻALUZJA, OSŁONY OKIEN, ROLETY GDAŃSK,ROLETY GDYNIA, ROLETY SOPOT, ROLETY TRÓJMiaSTO, ROLETY POMORZE, ŻALUZJE POZIOME 16 MM, ŻALUZJE POZIOME 25 MM, produkcja,WYCENA, POMIAR DORADZTWO rolety pomorsk
WebOn.pl