Strona Główna
Nasza oferta
Cennik i promocje
Nasze realizacje
Kontakt z nami
Szukaj:


ROLETY W KASETACH
INNE ROLETY
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
PLISY

Jesteśmy firmą , sklepem zajmujacym się sprzedażą i montażem nowoczesnych plis, rolet materiałowych ( tekstylnych ) i żaluzji różnego typu. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu rolet i roletek naokiennych w kasetach i w prowadnicach. Mała kaseta , kasety z prowadnicami czynią z nich najlepszy wybór dla Państwa okien. Staramy się aby nasze wewnętrzne rolety zaspokoiły Państwa potrzeby i oczekiwania. Liczymy się też z Państwa sugestiami i opiniami dotyczącymi naszych produktów. Stale poszerzamy gamę naszych materiałów i produktów.

Współpracujemy z najlepszymi producentami rolet i żaluzji wewnętrznych. Każdy producent dokłada wszelkich starań aby produkcja jego wyrobów przebiegała w profesjonalnych warunkach.

Wykonujemy bezpłatne pomiary i wyceny na terenie trójmiasta i okolic. Fachowo doradzimy w doborze produktów a także kolorów. Działamy sprawnie i szybko. Terminy realizacji zleceń skracamy do minimum. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do oczekiwań klienta. Wystarczy że wybierzesz jedną z form kontaktu z nami a niebawem możemy zjawić się w Twoim domu na bezpłatnych pomiarach a po kilku dniach na montażu.

Prowadzimy usługi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Żukowie, Rumi, Redzie, Wejherowie i w pobliżu tych miejscowości.


Dzięki naszej firmie:

Zaoszczędzisz czas

Zredukujesz koszty

Masz łatwy kontakttel: 508-090-395

e-mail: roletomania@op.pl
 

  ŻALUZJE POZIOME NAWIERZCHNIOWE 25 MM  i 16 MM  


  W swojej ofercie mamy  żaluzje poziome o dwóch szerokościach lameli: 25 mm oraz 16 mm. Są to produkty w pełni przystosowane do nowoczesnych okie pcv, alu oraz drewnianych. Górny mechanizm montowany do listwy przyszybowej oraz prowadzące linki boczne pozwalaja na uchylanie okien , gdy żaluzja podciągnięta jest do dowolnej wysokości. Sterowanie poziomem zamknięcia lameli odbywa się za pomocą pokrętła, a opuszczanie i podnoszenie całej żaluzji za pomocą linek.

                                                                                       

 

  Bogata kolorystyka ( ponad 80 kolorów)  lameli sprawia , że z dużą łatwością dobierzecie Państwo kolor do swojego wnętrza.

                                                                    

   

 

ŻALUZJE DREWNIANE 25 MM 


   Żaluzje wykonane z drewnianych lameli o szerokości 25 mm. Jest to system podobny do żaluzji nawierzchniowych aluminiowych. śterowanie lamelami odbywa się za pomocą pokrętła a podnoszenie  i opuszczanie  żaluzji za pomocą linek.

(powiększ miniaturki )

                                                 

 

 

ŻALUZJE DREWNIANE 50 MM

 

www.roletomania.pl
ROLETY, ŻALUZJE, VERTICALE, ROLETA, ŻALUZJA, OSŁONY OKIEN, ROLETY GDAŃSK,ROLETY GDYNIA, ROLETY SOPOT, ROLETY TRÓJMiaSTO, ROLETY POMORZE, ŻALUZJE POZIOME 16 MM, ŻALUZJE POZIOME 25 MM, produkcja,WYCENA, POMIAR DORADZTWO rolety pomorsk
WebOn.pl